w

Jak wygląda nowa figurka Seraphine z LoLa, która będzie dostępna już niedługo?

Figurki to świetny sposób na to, by urozmaicić swój pokój. Już niedługo będzie można to zrobić z nową figurką Seraphine.


Figurki z gier często są zrobione dość słabo, te tworzone we współpracy z Riotem naprawdę “dają radę” i wyróżniają się na tle chociażby Funko Popów. To dlatego do Polski sprowadza się ich duże ilości, które są dostępne w różnych sklepach, lub nawet na Allegro.

Już niedługo do sprzedaży trafi nowa figurka z nową postacią. Jak pokazują przecieki, produkcja już ruszyła i pierwsze sztuki przekazywane są do dystrybucji.

Jak wygląda figurka Seraphine?

Oczywiście figurki nie wpłyną w żaden sposób na rozwój League of Legends. Nie są to niesamowite zmiany, przecieki etc. Jak widać jednak po zainteresowaniu tematem, jest sporo fanów figurek.

Ile coś takiego kosztuje? Zazwyczaj są to kwoty rzędu około 100 złotych. Dla jednych zdecydowanie za dużo, dla innych grosze.

Póki co figurek nie ma jeszcze w sprzedaży. Kiedy się pojawi? Trudno powiedzieć, prawdopodobnie jest to kwestia kilku dni. Informacji tej raczej nie będziemy powtarzać, więc warto śledzić oficjalną stronę z “merchem” do kupienia.