w

Jak wygląda spawn Barona z LoLa „od środka”? Gracz usunął tekstury, by zobaczyć, co dzieje się pod mapą

Jeden z graczy postanowił sprawdzić, co dzieje się pod mapą w momencie pojawiania się Barona Nashora.


Każdy, kto interesuje się tworzeniem gier komputerowych wie, że niektóre elementy rozgrywki są sprawnie ukrywane przed graczem. Wewnątrz mapy lub poza okiem kamery dzieje się sporo interesujących, czasem wręcz absurdalnych akcji. Twórcy zatapiają różne elementy pod podłożem, chowają tam modele bohaterów i tym podobne.

Nie każdy jednak zastanawiał się, jak to wygląda w przypadku League of Legends. O ile sporo stworów w jungli pojawia się raczej w mało widowiskowy sposób, a smok nadlatuje z powietrza, tak Baron Nashor, najsilniejszy potwór na Summoner’s Rift wynurza się z wnętrza wody. .

Jak to wygląda, gdy usunie się tekstury na rzece? Okazuje się, że dość ciekawie.

Ciekawy widok na Barona

Użytkownik Reddita o pseudonimie LiLa6669 wrzucił filmik. na którym pokazuje, jak wygląda animacja Nashora po usunięciu tekstur podłoża na Summoner’s Rift.

Każdy z fanów LoLa wie, że przy spawnie potwora pokazana jest ciekawa animacja, jak ten wije się dookoła swojej jamy, chowa w rzece, a potem wyskakuje z rykiem.

Po przyjrzeniu się animacji „od środka” widać, że Baron nie jest jeden, ale dwa – pierwszy model cierpliwie czeka na wysunięcie się spod mapy, a drugi wykonuje animację przejścia dookoła ściany.

Mimo że wiedza o animacji modelu Nashora nic nie zmienia w trakcie rozgrywki, to wielu graczy doceniło ciekawostkę, przez co ta szybko obiegła społeczność gry. Nie od dziś wiadomo, że fani League of Legends lubią takie smaczki – czy to jeśli chodzi o ciekawostki o bohaterach, analizę elementów na mapie, poznawanie easter eggów w skórkach i tak dalej.

Niektórzy w komentarzach śmiali się, że nie spojrzą już na Barona w taki sam sposób, ponieważ wiedzą, że tak naprawdę dwa tego typu stwory żyją na Summoner’s Rift. Komentujący żartowali, że być może jeden z nich to brat Nashora, który chowa się w rzece, ponieważ jest „wstydliwy”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends