w

Jak zdobyć kartę Setta? Sprawdzony sposób, który na pewno zadziała

Jeżeli polujecie na kartę Setta, znalazł się sposób, który po prostu działa.


Wczoraj pisaliśmy, że w League of Legends pojawiła się już karta Setta. Po jednym dniu gracze z dużą pewnością piszą, za co dokładnie można ją otrzymać.

Tajemnicza karta

Pisaliśmy niedawno o karcie, która skrywa sekret.. Nikt nie wie, co jest w środku, ale dowiemy się o tym 14 stycznia o godzinie 20:00, oczywiście o ile zdobędziemy kartę. Okazało się jednak, że wystarczy tylko kilka gier, aby trafiła do naszego ekwipunku. Co należy zrobić?

Otóż wystarczy zdobyć pierwszą krew 10 razy.

ZOBACZ – Przeróżne koncepty Senny i jej skórek od grafików Riotu

Chodzi tutaj jednak o gry PVP, oprócz Króla Poro – co oznacza, że wcale może nie być tak łatwo. Więc jeżeli zlikwidujecie kogoś jako pierwsi w 10 grach na SR lub w trybie ARAM, Sett nagrodzi Was kartą.

Jak twierdzi jeden z użytkowników Reddita, jest to jedyne rozwiązanie. Przetestował to ponad 20 innych sposobów i żaden z nich nie działa (oprócz FB):

  • Uzyskanie S+/S/S-
  • Masa likwidacji
  • Wygrane gry

Nie musimy wygrać, wystarczy pierwsza krew.

Po co ta karta?

Działanie karty jest póki co wielką niewiadomą. Jedyną informacją jest ta o dacie odebrania nagrody. Ma się ona pojawić 14 stycznia o godzinie 20:00. Spekuluje się, że będzie to data powiązana z nową serią skórek, lub po prostu pojawienia się Setta.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends