w

Jak zdobyć RP za darmo praktycznie nic nie robiąc? Jedyny sposób, który rzeczywiście działa w 2021 roku

Mało osób wie, że istnieje sposób na to, by rzeczywiście zdobywać darmowe RP i nie wymaga to szczególnego wysiłku.


“Darmowe RP do LoLa” to już praktycznie legendy, w które nikt już nie wierzy. Przez ponad 10 lat historii League of Legends było niewiarygodnie mało sytuacji, w których faktycznie można było zdobyć w jakiś sposób płatną walutę. Większość “tajemniczych sposobów” oznaczało wykonywanie mnóstwa ankiet, na końcu których okazywało się, że jest to jedno wielkie oszustwo.

RP za darmo w 2021 roku

Jedną z możliwości cyklicznego dostawania RP, która działa i ma się dobrze, jest współpraca, którą rozpoczął LoL Esports z Mastercard i Alior Bankiem. Brzmi poważnie, ale nie ma tu żadnych dodatkowych haczyków, ani niemiłych niespodzianek. Bank uruchomił ciekawy program dla graczy League of Legends, w ramach którego można odbierać RPki i jak pokazały ostatnie miesiące, działa to naprawdę sensownie. Należy pamiętać, że w tej akcji mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Promocja ta ma już rok i do tej pory nikt nie miał do niej zastrzeżeń, warto więc o niej przypomnieć. O co tutaj chodzi? Zapewne słyszeliście o karcie z Mistrzowską Ashe. Ona faktycznie istnieje i rzeczywiście dostaje się za nią różne bonusy. Jeżeli i tak płacicie kartą, to warto się zastanowić, czy przy takiej okazji zebranie kilku dodatkowych RP nie byłoby dobrym pomysłem.

Jeżeli nie chcecie w sklepie płacić kartą, która ma na sobie grafikę postaci z gry, to spokojnie – nie ma takiego wymogu. Możecie ją równie dobrze włożyć do szuflady i o niej zapomnieć, a RP i tak będziecie odbierać w inny sposób.

Jak to w ogóle działa?

Kluczem jest założenie konta. Można to zrobić w łatwy sposób przez Internet. Dalsze kroki również nie należą do najtrudniejszych i tak naprawdę kompletnie można zapomnieć o tym, że w ogóle mówimy o jakiejś specjalną ofercie. Płacimy, używamy tej karty na co dzień i co jakiś czas logujemy się na nasze konto, by odebrać RP, co jest dla graczy LoLa z pewnością najciekawszą funkcją.

Wszyscy znają te magiczne oferty “dla graczy”, z których w ogóle nic nie jest dla graczy i w których trzeba spełniać milion warunków, by cokolwiek dostać. Tutaj jest to wszystko jasne i nie ma problemów z dostawami RP. Stan naszych punktów, kolejne cele wypisane są bezpośrednio w aplikacji – dzięki temu można na bieżąco podglądać, ile jeszcze musimy zbierać punktów, by móc wymienić je na RP.

Po drodze trzeba jednak zapisać się do programu “Mastercard Bezcenne Chwile”, co również nie należy do najtrudniejszych.

Jakie są przy tym ograniczenia? Alior zastrzega, że maksymalnie można w ten sposób otrzymać 1380 RP miesięcznie. Druga kwestia to sposób płatności. Bank wspomina, że trzeba płacić mobilnie, czyli telefonem. Mało kto używa jeszcze fizycznych kart, więc raczej nikt nie zauważy różnicy. Kartę można dodać do Google Pay, Apple Pay, skorzystać z BLIK’a etc.

200 RP już na początku

Dla użytkowników Boopa jest też specjalna promocja. Dzięki niej każdy, kto zarejestruje się z tego linku (KLIK) dostanie po wykonaniu wszystkich wymaganych kroków 200RP na start. Jeżeli brakuje Wam RPków do wymarzonego skina, to naprawdę warto skorzystać. Można też to od razu wydać na Doskonałą Skrzynię (165RP), Skrzynię Hextech (125RP), lub sam klucz (125RP)

Sumując:

  • Zakładamy konto w banku, zamawiając od razu kartę z Mistrzowską Ashe
  • Po otrzymaniu karty aktywujemy ją za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej lub w placówkach Alior Banku
  • Dodajemy kartę do naszej płatności mobilnej aby zbierać dodatkowe punkty
  • Dołączamy do programu “Mastercard Bezcenne Chwile”,
  • Aktywujemy korzyść „punkty dla graczy”. Korzyści możesz w prosty sposób wybierać za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej lub w placówkach Alior Banku.

Najważniejszy jest tutaj punkt z dołączeniem do programu “Mastercard Bezcenne Chwile” i aktywowanie “punkty dla graczy” – bez tego nie będziemy w stanie odbierać RP.

I tyle, płacimy, zbieramy punkty, które potem zmieniamy na RP. W Polsce jest to w tym momencie jedyny sposób na to, by rzeczywiście legalalnie zdobywać płatną walutę do League of Legends, niczego tak właściwie przy tym nie robiąc. Co ciekawe, w programie można nie tylko odbierać punkty, ale także różne przedmioty kosmetyczne. Część z nich to po prostu klasyczne skórki, ale mamy tutaj chociażby niedostępną obecnie Tristanę. To może być łakomy kąsek dla wszystkich, którzy polują na coś rzadkiego.

Jeżeli gracie w LoLa, robicie zakupy, to autentycznie warto się nad tym zastanowić. Nie ma tu żadnych ukrytych haczyków, wszystko jest jasne i klarowne. Nie trzeba niczego co chwilę potwierdzać, instalować, robimy to raz i po kilku minutach mamy wszystko gotowe.