w

Jakie wnioski wyciągnęło Riot Games z ostatnich wydarzeń? Co się zmieni?

Riot Games

Rioter o przemyśleniach i propozycjach graczy.


Ostatnie wydarzenie Mecha Kingdoms przyniosło sporo nowości i zmian. Gracze przez cały okres trwania eventu wyrażali opinie pozytywne i negatywne, które pod uwagę wzięło studio. Jakie wnioski wyciągnął deweloper i co się zmieni w przyszłych eventach?

Doświadczenie

Pomimo tego, iż rozwiązania wprowadzone przez Riot Games do poprzedniej przepustki przyniosły dużą falę pozytywnych opinii, kilka nowości zdecydowanie nie podobało się użytkownikom. Pokazując, że gracze są najważniejsi, czerwoni postanowili podsumować skargi i wprowadzić aktualizację przy następnych eventach.

Tygodniowe wygrane

W związku z tym, iż nie wszyscy mają czas na granie w tygodniu, zdecydowano się na kumulację dziennych wygranych, aby nikt nie poczuł się poszkodowany. Pomysł spodobał się społeczności, ale zasugerowano ulepszenie.

Przy następnej okazji zobaczymy licznik, ile tygodniowych wygranych nam pozostało, aby zgarnąć wszystkie nagrody.

Dopalacze PD

Sam koncept jest bardzo dobry, ale spotkał się z dużą krytyką. Tak, jak pisaliśmy w tym artykule, zdobyty przez nas z misji EXP Boost odpalał się na 3 dni automatycznie. Gracze nie mogli ani go zatrzymać, ani odpalić w innym terminie. Był to duży problem, jeżeli chcieliśmy zagrać kilka meczów w tygodniu, a nasz główny czas przed  komputerem wypada w weekendy. W następnej przepustce zostanie on zamieniony na dopalacz 5 następnych wygranych.

Automatyczne misje

Do tej pory, zanim progres w misjach został nam naliczony, musieliśmy najpierw kliknąć, że w ogóle chcemy brać w nich udział. Pracownik potwierdził, że zostanie to zautomatyzowane, ale niestety nie pojawi się w najbliższym czasie w związku z brakiem czasu i szybko zbliżającym się eventem.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends