Jankos nie może spać, bo cały czas ma azjatyckie drużyny przed oczami, które kradną mu jungle

League of Legends

Reklama

Jankos ponownie wypowiedział się o azjatyckich drużynach i tym, jak czuje się stając naprzeciwko nich.

Reklama


Jankos kilka dni temu przyznał, że był zaskoczony formą koreańskich drużyn i podczas scrimów nie spodziewali się takiego oporu. G2 było pewne siebie, a niektóre drużyny podczas meczów mocno ich zaskoczyły.

Teraz Jankos ponownie zabrał głos w tej sprawie, raz prześmiewczo, drugi raz już poważniej.

Nie mogę spać, bo azjatyckie drużyny kradną mi campy

Jankos podczas streama raz jeszcze nawiązał do azjatyckich drużyn. To ten bardziej zabawny przypadek, którego nie można brać na poważnie – ale nadal bawi. Sami posłuchajcie:

Reklama

Marcin ewidentnie robi sobie jaja, ale jak się później okazało, G2 rzeczywiście najbardziej boi się Azjatów. Mało z nimi grało i nie wie, jak im pójdzie w meczu o wysoką stawkę.

Korea jest niedoceniona i może zaskoczyć

G2 w wywiadzie dla Redbulla przyznało, że Korea jest obecnie bardzo niedoceniana, a ostatnie scrimy były naprawdę ciężkie.

Jak mówi Jankos, trenowali głównie na drużyny z NA i Europy, nie mieli okazji grać wiele przeciwko azjatyckim drużynom i nie wiedzą, jak pójdzie im na samych Worldsach.

Polak zapytany o to, z kim najchętniej chciałby walczyć odpowiedział, że na pewno nie z koreańskimi drużynami, ale chętnie zmierzyłby się z Fakerem lub Clidem.

„Ponieważ lubię Fakera”. Podczas MSI pokonaliśmy ich i byłoby bardzo ekscytujące móc grać przeciwko nim na Worlds. 

Potem Jankos dodaje, że prawdopodobnie odpowiedzią na pytanie byłby Team Liquid, bo słabo ich zna.

Z kolei na pytanie odnośnie szans wyjścia z grupy, Jankos odpowiedział, że to zależy. G2 nie wie, jak silne jest Griffin.

Może być ciężko, ale powinniśmy być w top dwa. Powinniśmy dobrze poradzić sobie przeciwko NA, z Koreą może być gorzej, ale to tylko BO1, więc może ich zgromimy, kto wie.

Polak dodaje, że powinni zająć miejsce w czołówce, jeżeli szczęście dopisze.

Kiedy G2 Esports zagra na Worlds 2019?

Pierwszy mecz G2 zaplanowany jest na 13 października (18:00) z Griffin. Dzień później drużyna Jankosa zmierzy się z Cloud9 o godzinie 20:00. Na określenie przeciwników na kolejne starcia musimy już poczekać.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej