w

Jedna z run League of Legends zostanie przebudowana. Plany dotyczące Omnistone

Plany twórców względem Omnistone – czego mogą spodziewać się gracze?


Z początkiem sezonu runa Omnistone została wprowadzona do gry i zastąpiła dość popularne Kleptomancy. Sama zmiana spotkała się z raczej negatywnym odzewem. Gracze byli przyzwyczajeni do poprzedniej runy, która była alternatywnym wyborem na między innymi Gankplanku, Illaoi i Ezrealu.

Czy Omnistone nie spełnił oczekiwań Riotu?

Od momentu wydania runy gracze próbowali testować ją w wielu konfiguracjach, ale nigdy nie była ona najstabilniejszym lub podstawowym wyborem. Prawdopodobnie jest to jeden z powodów, dlaczego nie podoba się twórcom.

Jednym z bohaterów, którzy używali runy w ostatnim czasie, był Sett na pozycji supporta. Mimo że jest ona wybierana stosunkowo często, to nie radzi sobie najlepiej w porównaniu do standardowego Aftershocka, który, jeśli oceniać runę po jej winratio, okazuje się lepszym wyborem.

Zestawienie około 9 tysięcy gier z Omnistone i około 4 i pół tysiąca z Aftershockiem

ZOBACZ – Riot w kolejnych tygodniach zajmie się tymi dwoma rolami. Gracze LoLa nie są zachwyceni

Aktualnie Riot nie ma żadnych konkretnych planów względem runy, ale z pewnością zostanie ona zmieniona. Jeden z użytkowników dobrze zapoznany zarówno z grą, jak i działaniami twórców, sugeruje, że miałoby to nastąpić w kolejnym przedsezonie, jako że nie jest to coś, co szkodziłoby ogólnemu stanu gry.

Wielu graczy, którzy wspomnieli o powrocie Kleptomancy, niestety zawiodło się, słysząc, że raczej nie mają na co liczyć. Mimo to prawie wszyscy użytkownicy są zadowoleni z zapowiedzianej zmiany – większość przyznaje, że nigdy nie przepadała za Omnistone, a usunięcie go zrobiłoby miejsce innej, możliwe, że ciekawszej, runie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends