w

Jedna ze skórek Viktora z League of Legends doczeka się kilku poprawek. Jakich konkretnie?

Jak będzie wyglądał skin Viktora po poprawkach efektów wizualnych?


Zespół grafików pracujących w studiu odpowiedzialnym za League of Legends ma ręce pełne roboty. Projektanci nieustannie dostarczają graczom nową zawartość zarówno w postaci aktualizacji wizualnych bohaterów, jak i w postaci mniejszych poprawek, które trafiają do rozgrywki.

Tym razem jeden z Rioterów postanowił przyjrzeć się pewnej skórce Viktora, który większą aktualizację VFX otrzymał już jakiś czas temu.

Zmiany skina Full Machine Viktora

Riot Beardilocks, będący osobą odpowiedzialną za prace nad efektami wizualnymi skórek, podzielił się klipem, w którym można przyjrzeć się nowym efektom, które wkrótce otrzyma jedna ze skórek Viktora.

Bądźcie gotowi! Full Machine Viktor otrzyma kilka poprawek wizualnych z racji, że kosztuje 975 RP. Od momentu jego aktualizacji VFX minęło już trochę czasu, jednak aktualnie przyglądam się skinom, które zasługują na zwiększenie ich wartości. Skórka będzie przypominała chem-tech Viktora, który zszedł do Zaun.

Prawdopodobnie jeszcze obniżę jasność tych efektów.

Video

ZOBACZ – Opis Patcha 11.8 w League of Legends

Na ten moment nie wiadomo, kiedy widoczne poprawki miałyby trafić na serwery live, jednak można się ich spodziewać w kolejnej aktualizacji – 11.9, która zgodnie z harmonogramem ma pojawić się 28 kwietnia.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends