w

Już niedługo do gry trafi historia meczów Teamfight Tactics!

Riot Games

Riot pracuje nad historią meczów w Potyczkach Taktycznych.


Riot odpowiedział na pytania społeczności odnośnie prac nad historią meczów w Potyczkach Taktycznych. Funkcja ta jest obecnie testowana i jak się dowiedzieliśmy, ma zostać niedługo wprowadzona do normalnej wersji League of Legends.

To jedna ze zdecydowanie pożądanych funkcji, jaka powinna zostać wprowadzona.

Potyczki Taktyczne

Po mocnym spadku oglądalności, jak i zainteresowania graczy, Riot stara się ulepszyć Teamfight Tactics i zapewnić graczom funkcje, o które prosili od dłuższego czasu.

Jeden z Rioterów zapytany o historię meczów, odpowiedział o planowanej dacie wprowadzenia! Kiedy więc doczekamy się historii naszych wzmagań?

Już za chwilę! Właśnie testujemy pierwszą wersję historii meczów PT na serwerze testowym i jeśli wszystko dobrze pójdzie, uruchomimy ją w patchu 9.19.

Dowiedzieliśmy się także, że samo wprowadzenie historii nie zamyka tematu.

Dalsze ulepszanie historii w TFT

Riot już teraz zdaje się mieć kolejne pomysły na ulepszenie historii i jak udało nam się ustalić – za kilka patchów pojawi się jej kolejna wersja.

Gdy już zacznie działać, będziemy starali się ją doskonalić. Aktualizacji i bardziej dopracowanej wersji możecie spodziewać się kilka patchów później.

Wychodzi na to, że w następnej aktualizacji spojrzymy na swoje sukcesy w nowej zakładce. Co zdecydowanie jest dobrą wiadomością dla wszystkich fanów szachów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends