w

Kai’Sa w LoLu dostanie szybciej swoją drugą prestiżową skórkę, niż inne postacie zwykłego skina

Gracze zwracają Riotowi uwagę na zbytnie zajmowanie się popularnymi bohaterami.

Reklama


Społeczność League of Legends docenia zajmowanie się większymi karami dla AFK, czy osób, które specjalnie trollują. Jednocześnie wiele osób zwraca jednak uwagę na zbytnie przykładnie uwagi do postaci, które przynoszą najwięcej pieniędzy.

Wszyscy rozumieją, że Riot musi w jakiś sposób zarabiać, natomiast jak wspominają gracze, Kai’Sa dostanie szybciej dwie prestiżowe skórki, niż niektóre postacie swoje zwykłego skina.

Kai’Sa kością niezgody?

Użytkownik Reddita o nicku „InhumaneWarfare” poruszył temat przedmiotów kosmetycznych, które według niego powinny być lepiej wyważone. Riot ostatnio zajmuje się starszymi championami, natomiast jak widać, społeczności to nie zadowala.

Wiele osób zwraca także uwagę na zależność pomiędzy nowymi przedmiotami, a zmianami bohaterów. Według społeczności, to właśnie te postacie otrzymujące skórki mają być potem wzmacniane.

Przypomnijmy, że w drugiej połowie 2020 roku swoje prestiżowe skiny otrzymają jeszcze:

  • Teemo
  • Ezreal
  • Sett
  • Kai’Sa
  • Diana

Dlaczego Kai’Sa otrzyma drugiego skina tak szybko?

„W trakcie Mistrzostw 2018 opublikowaliśmy unikatową Prestiżową Edycję Kai’Sy z K/DA, zanim Prestiż do końca przekształcił się w rodzaj skórek. Było ją wówczas zdecydowanie trudniej odblokować niż dzisiejsze skórki Prestiżowej Edycji. Prestiż nie był też do końca zdefiniowany. Poza tym nie do końca jasny był sposób działania Prestiżu czy przepustek wydarzeń. Chociaż nie będzie to wznowienie Prestiżowej Edycji Kai’Sy z 2018 roku, mamy nadzieję, że ta druga edycja będzie dla graczy Kai’Sy, którzy przegapili skórkę prestiżową w 2018 roku, nową okazją do zdobycia czegoś ekskluzywnego dla swojej bohaterki.”

Zdaje się, że przedmioty kosmetyczne i ich częstotliwość wychodzenia zawsze będą powodowały pewne spory. Trudno ich uniknąć w momencie, gdy postaci jest tak dużo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends