Kiedy koniec sezonu 2020 w League of Legends? Jakie wymagania trzeba spełnić żeby dostać nagrody?

League of Legends

Reklama

Jakie wymagania muszą spełnić gracze, aby otrzymać nagrody za 2020 rok?

Reklama


W 2020 roku trwa 10 sezonu w Lidze Legend, zwany także Żywioły powstają. Oficjalnie rozpoczął się on 10 stycznia 2020 roku patchem 10.1. Aktualny rok przyniósł grze Riotu wiele nowości, ciekawych bohaterów i dziesiątki barwnych skórek. Jednak jak co roku w okolicy jesieni, wielu graczy zastanawia się, kiedy nadejdzie koniec sezonu i jakie wymagania trzeba spełnić, aby dostać nagrody za osiągnięcia rankingowe.

Zakończenie 10 sezonu w League of Legends

Wakacje powoli się kończą, a gracze LoLa zaczynają myśleć o nagrodach rankingowych za 2020 rok. Wielu z nich będzie sporo grać w najbliższym czasie, by zdobyć np. zwycięską skórkę.

Bazując na dacie zakończenia splitu w kliencie League of Legends, koniec sezonu dziesiątego powinien odbyć się 24 listopada 2020 – czyli za około 3 miesiące.

Reklama

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrody?

Tak jak co roku gracze walczyć będą o cenne nagrody związane m.in. z osiągnięciami rankingowymi. Aby kwalifikować się do otrzymania tego typu wyróżnień, należy posiadać przynajmniej 2. poziom honoru.

Bycie honorowym popłaca. Dosłownie. Musicie posiadać co najmniej 2. poziom honoru, aby otrzymać nagrody za Summoner’s Rift. Poziom honoru można też sprawdzić w każdej chwili w kliencie, przechodząc do podglądu profilu.

Wszyscy, którzy z jakiegoś powodu nie mają wystarczającego poziomu honoru, nie muszą się martwić. Wbicie drugiego levela jest ułatwione.

Wiemy, że ciężko żyć, mając ograniczenie czatu lub 1. poziom honoru pod koniec sezonu, bo grozi to utratą potencjalnych nagród. Chociaż nie możemy regulować waszego poziomu honoru, ułatwiamy wspinaczkę z poziomu 1. na 2., tak abyście dzięki pokazaniu swojego najbardziej honorowego oblicza mieli szansę odebrać nagrody na koniec sezonu.

Victorious Aatrox – zwycięska skórka 2019 roku.

ZOBACZ – Czwarta członkini zespołu K/DA zaprezentowana. Riot pokazuje wygląd K/DA Akali

Nagrodą za osiągnięcie co najmniej złotej rangi będzie skórka Victorious. Póki co nie wiadomo, jaki bohater ją otrzyma, ale warto wspomnieć, że nie trzeba posiadać go na swoim koncie, by dostać wyróżniającego skina – wszyscy, którzy spełnią warunki, dostaną do kolekcji i skórkę, i championa.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej