Kiedy nowy bohater – Viego i najnowsze skórki z serii Ruined i Shan Hai Scrolls pojawią się w grze?

League of Legends

Reklama

Kiedy najnowszy bohater z League of Legends i nowe skórki będą możliwe do kupienia?

Reklama


Jakiś czas temu ogłoszone zostały dwie nowe serie skórek – Ruined i Shan Hai Scrolls. Minęło trochę czasu, a więc skórki już wkrótce pojawią się w sklepie. Kiedy dokładnie będzie można je zakupić?

Dodatkowo wraz z dodatkami kosmetycznymi na Summoner’s Rift zawita nowy champion – Zniszczony Król Viego, o którym ostatnio jest naprawdę głośno.

Premiera nowych skórek i najnowszego bohatera

Dla przypomnienia seria Ruined pojawiła się w League of Legends z okazji zapowiedzi nowego bohatera – Zniszczonego Króla Viego. Ten również pojawi się już niedługo w grze.

Reklama

Natomiast linia skórek Shan Hai Scrolls jest powiązana ze świętowaniem Chińskiego Nowego Roku i pierwszy raz ujawniono ją w ramach Festiwalu Bestii w Teamfight Tactics.

Kiedy obie serie będą dostępne w sklepie League of Legends?

Zniszczona Shyvana, Zniszczona Karma, Zniszczony Draven, Jhin ze Zwojów Shan Hai, Cho’Gath ze Zwojów Shan Hai, Neeko ze Zwojów Shan Hai, Nautilus ze Zwojów Shan Hai i Księżycowa Bestia Viego będą dostępni 21 stycznia 2021 r.

Zawartość kosmetyczną powiązaną z powyższymi skinami można zobaczyć tutaj: Jak wyglądają nowe chromy, emotki, ikonki i Małe Legendy z League of Legends?.

Kiedy będzie można zagrać Zniszczonym Królem Viego?

Najnowsza postać będzie dostępna już dziś około godziny 22:00. Każdy, kto chce odblokować ją w dzień premiery, może już przygotowywać odpowiednią ilość Niebieskiej Esencji lub RP.

Przy okazji pojawienia się Viego w grze warto przypomnieć, że jedna ze starszych bohaterek będzie od tej pory tańsza – Kto stanieje po wydaniu najnowszego bohatera LoLa – Viego?.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej