w

Kiedy skórki z serii Space Grovec (Kosmofaza) trafią do League of Legends?

Kiedy skiny z najnowszej serii będą możliwe do kupienia?


Od jakiegoś czasu gracze LoLa wyczekują najnowszych skórek Space Groove. Zgodnie z zapowiedziami, skina z tej serii otrzymać mają: Lux, Rumble, Nasus, Nunu i Willump, Blitzcrank, Samira i Lulu. Ta ostatnia otrzyma również edycję prestiżową.

Jak się dziś okazało, skórkę z serii Space Groove dostanie także najnowsza bohaterka LoLa – Gwen. Na jej premierę jednak trzeba jeszcze trochę poczekać.

Kosmofaza w League of Legends

Pojawiła się oficjalna informacja mówiąca o tym, kiedy wspomniana linia skinów trafi na serwery. W najnowszym opisie patcha można przeczytać, że:

Lux na Kosmofazie, Rumble na Kosmofazie, Nasus na Kosmofazie, Nunu i Willump na Kosmofazie, Blitz i Crank na Kosmofazie, Lulu na Kosmofazie, Samira na Kosmofazie i Lulu na Kosmofazie (Prestiżowa Edycja) będą dostępni 1 kwietnia 2021 r.

Poza skórkami do gry trafią także inne elementy kosmetyczne, takie jak ikonki czy chromy. Obejrzeć je można tutaj: Chromy, emotki i ikonki najnowszych skórek z serii Space Groove w League of Legends.

Natomiast zainteresowani tym, jak powstawała najnowsza seria, mogą zobaczyć wczesne koncepty tutaj: Koncepty skórek Space Groove.

 

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends