w

Kiedy TFT wyjdzie na telefony? Riot podzielił się datą

Teamfight Tactics to tryb, będący tak naprawdę osobną produkcją. Teraz Riot podzielił się datą wyjścia gry na urządzeniach mobilnych.


TFT to bardzo ciekawa gra, oparta o mechaniki rządzące produkcjami w stylu Auto Chess. W specjalnym materiale, Riot ujawnił między innymi datę wyjścia na Teamfight Tactics na telefony.

Obecny plan zakłada wydanie tej wersji razem z trzecim zestawem.

Kiedy TFT na telefonach?

TFT na telefony ma wyjść w marcu. Wtedy, gdy w grze będzie dostępny trzeci zestaw. Razem z wieloma nowościami. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to ostateczna data i może się coś zmienić. Sugerują to słowa developerów: „Damy Wam znać, gdy coś się zmieni”.

Choć mogłoby się wydawać, że ten tryb traci na popularności, to Riot jest pewny swego. Nadal co dwa tygodnie wychodzą aktualizacje i nadal projekt jest wspierany pełną parą. Jeszcze w drugim zestawie zobaczymy nowe patche, zawierające między innymi kolejnych bohaterów.

Video

2020 na pewno minie pod znakiem mocnego rozwoju TFT. Produkcja idealnie nadaje się na urządzenia mobilne i gracze już teraz mówią, że dopiero tam będzie błyszczeć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends