w

Klony Fiddlesticksa mogą naprawdę zdziwić. Umiejętność pasywna może nawet flashować

Reklama

Strach na wróble podstawiony przez Fiddlesticksa może flashować.

Reklama

Riot naprawdę przyłożył się do reworku Fiddlesticksa. Bohater otrzymał zupełnie nowy wygląd i poprawione umiejętności. Jedną z dużych nowości jest możliwość postawienia w sumie dwóch klonów bohatera.

Pasywna umiejętność tworzy klony Fiddla, które w pełni losowo starają się naśladować bohatera. Jeden z graczy odkrył, że są w stanie nawet używać flasha, co potrafi świetnie zmylić wrogów.

Strach na wróble z flashem

Klony zastąpiły totemy i są bardzo użyteczne. Ich głównym zadaniem w początkowej fazie gry jest dawanie wizji. Już od 6 poziomu są w stanie pokazać ustawione przez przeciwników wardy.

Klony zauważone przez wrogich bohaterów, starają się odwzorowywać umiejętności lub ruch postaci. Jeden ze streamerów zaobserwował nawet, że mogą użyć flasha, co jak stwierdził, jest bardzo silne.

Dzięki temu, że klon błysnął, autorowi udało się uciec od Siona, a obaj gracze byli naprawdę zszokowani sytuacją. Reakcja widzów również była podobna, nikt nie spodziewał się, że Riot doda czary przywoływacza, a klon Fiddla został okrzyknięty jedną z lepszych mechanik w League of Legends.

Społeczność zapowiada, że postać będzie banowana, od pierwszego dnia, w którym pojawi się na oficjalnych serwerach. Czy tak będzie? O tym przekonamy się już niedługo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends