w

Kolejna postać w LoLu po kilku latach dostaje rework wizualny. Zmiany efektów umiejętności

Jeszcze przed wejściem reworku na PBE pojawiła się jego wstępna prezentacja. Dzięki temu wiadomo, czego się spodziewać.


Już od jakiegoś czasu wiadomo, że to właśnie Kog’Maw jest kolejnym bohaterem, który otrzyma rework wizualny. Riot podkreślał, że głównym celem jest dostosowanie go do dzisiejszych standardów.

Przypomnijmy, że Kog’Maw oryginalnie wyszedł w 2010 roku, przeszedł lekki rework kilka lat temu w patchach 6.19 i 6.21. Po drodze zaktualizowano mu również splash arty, pozostawiając jednak stary model. Gracze już rok temu prosili Riot, by deweloperzy zaktualizowali jego efekty wizualne, które po prostu nie pasują do obecnego LoLa, a twórcy w końcu odpowiedzieli prezentacją odświeżonego wyglądu.

Rework wizualny Kog’Mawa

Riot zaprezentował aktualizację wizualną bohatera, która ma go w pewien sposób odświeżyć. Jak czytamy w oficjalnym wpisie:

  • Zaktualizowano teksturę modelu
  • Zaktualizowano ikonę niszczenia pancerza / odporności na magię

Głównymi celami projektu są:

“Poprawienie przejrzystość rozgrywki w zakresie szerokości pocisków, wskaźnika krawędzi R i stanu wzmocnienia W / P.”

Dalej Riot potwierdza, że ingerowano także w skórki.

“Wiele jego skórek kosztuje 520 lub 975 RP, ale ponieważ wszystkie miały niestandardowe kolory podczas używania W, przyjrzałem się temu i sprawiłem, że wyglądają one na jeszcze bardziej wzmocnione.

Przypominamy, że nie dodajemy unikalnych efektów wizualnych do skórek za cenę mniejszą niż 1350 RP, chyba że już jakieś miały…”

Efekty prac nad skinami możecie zobaczyć poniżej:

Jak zawsze przy tego typu zmianach pojawia się pytanie odnośnie dat. W tym momencie niczego nie potwierdzono, więc zmiany te mogą wejść tak samo w patchu 11.8, jak i 11.9. Mimo wszystko bardziej skłaniamy się ku 11.9.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends