w

Kolejne świetne skórki dla bohaterów LoLa, które będą dostępne tylko w Wild Rift

Reklama

Jak prezentują się nowe skórki Duchowych Wojowników, które będą dostępne jedynie w mobilnej wersji LoLa?


Nie od dziś wiadomo, że Riot chce, by Wild Rift miało różną unikatową zawartość, która przyciągnie nowych fanów. Od premiery gry twórcy regularnie dodają nowe skórki, które nie będą dostępne w League of Legends na PC.

Tym razem nie było inaczej. Zupełnie nowe uniwersum – Soul Fighter – przyniesie do Wild Rift kilka nowych skinów. Jak wyglądają w grze oraz jakie mają splash arty?

Skiny Soul Fighter w Wild Rift

Reklama

Wielkie letnie wydarzenie przygotowane przez Riot obejmuje zarówno League of Legends na PC, jego mobilną wersję, czyli Wild Rift, jak również karciankę Legends of Runeterra. Każda z gier otrzyma własne atrakcje, wśród których są m.in. dodatki kosmetyczne z motywem eventu.

Oto lista nowych ekskluzywnych dla Wild Rift skórek

  • Duchowa Wojowniczka Nilah,
  • Duchowy Wojownik Draven,
  • Duchowy Wojownik Yasuo,
  • Duchowa Wojowniczka Irelia,
  • Duchowy Wojownik Xin Zhao.

Video

Splash arty

Duchowy Wojownik Draven

Duchowy Wojownik Yasuo

Duchowa Wojowniczka Irelia

Duchowa Wojowniczka Nilah

Duchowy Wojownik Xin Zhao

Trudno ocenić, która skórka wypadła najlepiej. Najgorzej czują się fani Nilah, ponieważ ich ulubiona bohaterka ma na PC tylko jednego skina, którego dostała podczas premiery w wakacje ubiegłego roku. Jej miłośnicy żałują, że skórka będzie dostępna jedynie na urządzeniach mobilnych. Niektórzy cicho liczą, że z czasem przedstawione wyżej dodatki kosmetyczne jednak zostaną dodane na PC, tak jak to miało miejsce ze Star Guardian Orianną, Seraphine czy Senną.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends