w ,

Kolejny skin, którego gracze na LoLa na PC nie zobaczą. Dzika Przepustka wchodzi do Wild Rift

Riot pokazuje i wyjaśnia szczegóły dotyczące Dzikiej Przepustki, która zostanie dodana na Wild Rift.


Riot oficjalnie potwierdza, że wraz z uruchomieniem sezonu rankingowego, do Wild Rift zostanie wprowadzona tzw. Dzika Przepustka.

Działa dokładnie tak, jak można się tego spodziewać: awansuje w miarę waszego grania i nagradza was skórkami, walutami, ikonami, emotkami i innymi przedmiotami.

Skin, którego na PC nie będzie

Powoli robi nam się całkiem sporo skinów, które nie pojawią się na PC i pozostaną ekskluzywne tylko dla wersji mobilnej. Co więcej, skórka do Jaxa będzie w tym przypadku “darmowa” – otrzyma ją każdy, kto osiągnie 50 poziom przepustki.

Jak czytamy w oficjalnej informacji:

“Możecie w dowolnym momencie ulepszyć swoją Dziką Przepustkę za 590 DR i odebrać całą zawartość, jaką do tej pory zdobyliście. Jeśli nie chcecie jej ulepszać, to nadal otrzymacie Niebieskie Drobinki i Monety Poro z przepustki. Całkowicie za darmo.”

Póki co gracze PC raczej się nie irytują, choć zadają coraz więcej pytań odnośnie tego, dlaczego skiny nie są po prostu dzielone, skoro mowa o takich samych postaciach. Riot najwyraźniej uważa, że w ten sposób jest w stanie zachęcić ludzi do gry – w końcu dostaną coś, czego nigdzie indziej nie ma.