w

Koncept skórki Blood moon Gangplank do League of Legends

Riot Games / DiogoYY

Fanowski projekt skórki Krwawego Księżyca do Gangplanka.


Profesjonalny artysta i freelancer Diogo Yoshikawa wykonał projekt skórki do jednego z najbardziej lubianych bohaterów górnej alei. Krwawy Gangplank szybko podbił serca graczy.

Gangplank

DiogoYY jest mieszkającym w Brazylijskim mieście São Paulo freelancerem, zajmuje się tworzeniem ilustracji, konceptów i projektów na zamówienie. Z uwagi na to, iż jak sam twierdzi, podoba mu się styl serii Blood Moon i lubi Gangplanka, postanowił stworzyć jego fanowską wersję samodzielnie.

Już na pierwszy rzut oka widać masę pracy włożonej w grafiki. Elementy są dopracowane i pokazują skórkę od każdej strony w bardzo szczegółowy sposób.

Społeczność sceptycznie nastawiona do Gangplanka i kolejnej skórki do niego (ma 9 na swoim koncie), szybko stwierdziła, że jednak jej potrzebuje, a seria Blood Moon idealnie pasuje do postaci.

ZOBACZ – Skórka Dark Hunter Quinn jest dokładnie tym, czego potrzebują gracze LoLa

Od ostatniego skina minęło ponad 600 dni, co gracze uznali za dobrą okazję do rozpoczęcia prac nad Gangplankiem Krwawego Księżyca. Być może Riot zwróci uwagę na pozytywną opinię fanów i w przyszłym roku postanowi stworzyć własną wersję dodatku kosmetycznego.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends