w

Koreański gracz Ezreala przeniósł LoLa na zupełnie inny poziom.

Jeden z mainów Ezreala pokazał coś, co mocno zaskoczyło graczy League of Legends.


Społeczność League of Legends jest niesamowicie kreatywna. Masa osób zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju konceptów, animacji, projektów nowych postaci etc. Jeden z popularnych koreańskich youtuberów-Kang Chang-yong, znany również pod pseudonimem Ambition tworzy na platformie Google serię o nazwie “LOL-Hi”

Pokazuje w niej najciekawsze rzeczy wysłane mu przez widzów. Kanał ma w sumie ponad 400 tysięcy subskrypcji, a ponieważ Korea zobowiązuje, to często można tam zobaczyć coś naprawdę niecodziennego.

Koreański main Ezreala

W jednym z ostatnich zestawień bezapelacyjnie wygrał koreański main Ezreala. Każdy na pewno kojarzy te filmy, w których ludzie tworzą całe utwory tylko i wyłącznie z dźwięków pochodzących z League of Legends. Tutaj zostało to przeniesione na zupełnie inny poziom.

Video

Często do określenia czyjegoś skilla używa się wyniosłych słów, jak “nadludzkie umiejętności” etc, ale tutaj faktycznie trudno to inaczej nazwać. W sieci po tym filmie pojawiły się w sumie dwie opinie. Jedna jest oczywiście taka, że tak właśnie grają mainy Ezreala w przeciwnej drużynie.

Druga opinia była taka, że prawdopodobnie zostało to wykonane za pomocą botów. Ta teoria została jednak obalona. Gracz na pewno potrzebował masę czasu na wykonanie tej sekwencji, ale nie jest ona idealna.

Jak wskazują użytkownicy Reddita, gracz nie trafia kilku strzałów, konkretnie w 39, 46, 28 i 50 sekundzie. To jednak sprawia, że cały film jest zwyczajnie wiarygodniejszy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends