w

Którzy bohaterowie LoLa dostaną skiny za Mistrzostw Świata? Postacie, które wybrało DAMWON Gaming

Jacy bohaterowie otrzymają skiny teamowe Worlds 2020?


Zawsze podczas trwania League of Legends World Championship gracze z całego świata zastanawiają się, jakich bohaterów wybiorą zwycięzcy, bowiem co roku wskazane przez nich postacie otrzymują skórkę drużynową.

W 2019 mistrzowie FunPlus Phoenix zdecydowali, że tego typu skiny dostaną Gangplank, Lee Sin, Malphite, Thresh i Vayne. Na kogo padło w tym roku?

Lista bohaterów wybranych przez DAMWON Gaming

Jak większość fanów e-sportu już wie – tegorocznymi zwycięzcami są DAMWON Gaming – Koreańczycy, którzy pokonali chińską drużynę Suning. Jeszcze przed wielkim finałem fani zastanawiali się, jakie postacie będą wytypowane przez konkretnych członków drużyny.

Gracze DAMWON zapytani o bohaterów odpowiedzieli następująco:

  • Nuguri: Kennen
  • Canyon: Graves
  • ShowMaker: Twisted Fate
  • Ghost: Jhin, Ashe, Caitlyn
  • BeryL: Leona, Pantheon

Jaki widać, typy na top, junglę i mid są bardzo konkretne. W przypadku dolnej alei gracze nie wybrali tylko jednej postaci. Ghost podał aż trzech różnych strzelców, a BeryL zastanawiał się pomiędzy Leoną i Pantheonem.

Skórki drużynowe z Mistrzostw Świata 2019

Wiadomo jest, że skiny drużynowe nie są zależne od częstotliwości wydawania innych skórek. Dlatego wybór np. Kennena nie powinien nikogo dziwić, nawet jeśli bohater otrzymał w lipcu swoją piekielną wersję (Infernal Kennen wydany 16 lipca 2020).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends