w

Kto otrzyma nową skórkę Ultimate w League of Legends?

Na jednym z oficjalnych profilów League of Legends pojawił się przeciek dotyczący kolejnej skórki ultimate.

Reklama


Opublikowano tajemniczy przeciek, w którym poruszono kwestię nadchodzącej superskórki. Post został skasowany, ale screeny z jego treścią obiegły internet. Społeczność League of Legends zaczęła zastanawiać się, o kim mowa w usuniętej wiadomości.

Kto dostanie nową skórkę ultimate?

Wspomniany przeciek pojawił się na oficjalnym profilu League of Legends na Weibo.com. Fani z Reddita i Twittera szybko połączyli swoje siły i wspólnie przeanalizowali wiadomość.

Okazuje się, że w poście na zamieszczonym screenie Riot opowiada o nadchodzącej skórce ultimate. Jak przyznali twórcy – aktualnie trwają prace nad tego typu skinem. Co więcej, wdrożono technologię, której nigdy wcześniej nie wykorzystywano.

Bohatera, który ma otrzymać wspomnianą skórkę, nazwano „wielkim zwycięzcą”, a nieco dalej przeczytać można, że twórcy biorą pod uwagę przede wszystkim popularność danego championa oraz jego poziom trudności.

Reklama

Nie będziemy wybierać postaci, które nie są popularne oraz takich o wysokim poziomie trudności.

Koniec posta mówi o tym, że kandydatem na superskórkę będzie popularny żeński strzelec, który cieszy się sporym zainteresowaniem w różnych regionach.

ZOBACZ – Nowe skórki i splash arty. Storm Dragon Ashe, Lee Sin, Aurelion Sol, Obsidian Dragon Sett

Co to może oznaczać? Według stron takich jak u.gg czy op.gg aktualnie sporą popularnością cieszy się Caitlyn. Pod względem pick rate zajmuje podium obok Ezreala i Luciana. O ile pierwszego można odrzucić, ponieważ posiada już skina ultimate, to drugi również nie pasuje do przecieku – tłumaczące osoby podkreślały, że w wiadomości na Weibo jest mowa o kobiecie.

Caitlyn bardzo dobrze wpisuje się w wypowiedź Rioterów, ponieważ zdecydowanie posiada sporą grupę fanów. Jeśli jednak nie byłaby to ona, to wśród społeczności padła sugestia, że może być to Ashe – ta, choć nie jest w czołówce, również cieszy się wysokim pick rate wśród ADC. Przeciwnicy tej teorii uważają, że bohaterka z Freljordu nie została wybrana na kandydata do skina ultimate, gdyż Riot w międzyczasie pracował nad jej skórką Fae Dragon.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends