w

Która postać w LoLu jest najmniej hejtowana? Kim zdaniem Polaków trzeba grać, by nie być krytykowanym?

Wszyscy skupiają się zawsze na zestawieniach postaci, których gracze nienawidzą. A co z tymi, na które nikt nie narzeka?


Większość zestawień w sieci wybiera te najgorsze postacie, na które wszyscy narzekają. Stworzenie czegoś takiego jest dość łatwe, wystarczy tak naprawdę wpisać Yasuo, Teemo, Yuumi czy inne podobne postaci wywołujące kontrowersje.

A co w przypadku, gdybyśmy chcieli wybrać tych najmniej hejtowanych bohaterów? Zadanie robi się już nieco trudniejsze, bo mało kto się nad tym zastanawiał. Jest jednak pewien trop.

Najmniej hejtowana postać w LoLu

Jeden z graczy na grupie League of Legends Polska zadał pytanie odnośnie tego, jaka postać jest zdaniem społeczności najmniej hejtowana. Z ponad 500 odpowiedzi da się wysnuć pewne wnioski.

Wiele osób wskazuje, że mało kto narzeka na niepopularnych bohaterów. I ma to teoretycznie sens, chociaż im mniej osób mainuje danego bohatera, tym mniej ogólnie będą dostawać feedbacku od swojej drużyny. Do podobnych wniosków doszli zagraniczni gracze w swoich ankietach sprzed lat.

W odpowiedziach pojawia się kilku bohaterów, którzy podawani są zdecydowanie częściej, niż inni. Chodzi tutaj konkretnie o:

  • Brauma,
  • Ornna,
  • Iverna,
  • Azira,
  • Aurelion Sola.

Czy można to uznać za jakąś oficjalną listę? Zdecydowanie nie, jest to jednak pewien wyznacznik tego, czym grać, jeżeli nie chcemy spotkać się ze zbyt częstą krytyką. Pytanie też, jak długo ta lista będzie aktualna. Riot ostatnio robi tak dziwne i nieprzewidywalne zmiany, że za chwilę przykładowo Aurelion może być wręcz znienawidzony.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends