w

Który bohater cieszył się największą popularnością podczas wydarzenia Duchowego Rozchwitu w LoLu?

Którzy bohaterowie byli najczęstszym wyborem graczy podczas ostatniego eventu?


Riot podczas ostatniego wydarzenia postanowił znacznie odbiec od tego, co dotychczas oferował graczom i w rezultacie powstał event Duchowego Rozkwitu, w którym mogli oni prowadzić dialogi z wybranymi postaciami, a jeśli na to zapracowali – dodatkowo wybrać kilku bohaterów, z którymi chcieli przeprowadzić więcej rozmów. Którzy z nich cieszyli się największą popularnością?

Dane twórców dotyczące championów

Rioterzy postanowili podzielić się statystykami dotyczącymi duchowych płatków. Można było je zdobyć po osiągnięciu więzi rangi S z danym bohaterem, a następnie wykonaniu specjalnych zadań.

Wybór obdarowanego płatkiem stanowi najpełniejsze ukoronowanie waszych wysiłków. Dzięki tej decyzji zyskacie nierozerwalną więź, a także niepowtarzalną emotkę!

Które postacie były najczęstszym, a które najrzadszym wyborem?

ZOBACZ – Riot wprowadza do LoLa umiejętność, dającą przeciwnikowi złoto. Jak tego używać?

Bohaterowie, którzy dostali najwięcej płatków to Yasuo, Teemo i Ahri. Ma to duży związek z ich popularnością, ponieważ ogólne bohaterowie mający największą pulę przywiązanych graczy otrzymali najwięcej płatków. (W końcu kto nie dałby płatka swojemu ulubionemu bohaterowi?).

Ponadto, jeśli nie zwróciliście na to uwagi, epilog pojawia się dla każdego bohatera, któremu wręczyliście płatek. Jeśli chcecie pożegnać się ze swoim ukochanym, najlepszym na świecie kumplem, towarzyszem z królestwa duchów, wróćcie na zakładkę Duchowych Więzi w kliencie, nim minie weekend — ponieważ zostanie zamknięta w poniedziałek 7.09.