w

Który bohater LoLa na 100% otrzyma skórkę jeszcze w tym roku? Lista postaci

Kto został na liście postaci, które na pewno otrzymają skórkę w 2020 roku?


Po ujawnieniu nowych skórek do Kennena, Vel’Koza i Karthusa (zobacz: Prezentacja kolejnych skórek do League of Legends. Oto Infernal Karthus, Kennen oraz Vel’Koz) gracze zaczęli ponownie przeglądać listę championów, którzy na pewno dostaną skórkę w tym roku. W oficjalnym spisie pozostało jeszcze kilka postaci.

Bohaterowie, którzy na pewno otrzymają skina w tym roku

Dla przypomnienia: Riot na początku tego roku ogłosił listę bohaterów, którzy na pewno otrzymają skórkę w 2020 roku. Nie podano dokładnych informacji, kiedy pojawi się dany skin oraz z jakiej serii będzie (nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jak zapowiedzieli twórcy – w planach są zupełnie nowe linie skinów).

Z każdym wydaniem nowych skórek gracze sumiennie wykreślali bohaterów z listy. Po ujawnieniu najnowszych skórek z serii Infernal (Kennen, Vel’Koz i Karthus) okazało się, że zostało już naprawdę niewiele postaci. Wśród nich znajdują się:

  • Ahri
  • Ezreal
  • Kai’Sa
  • Kindred
  • Ornn (ma otrzymać skórkę Elderwood)
  • nowi bohaterowie, którzy zawsze otrzymują skina w czasie premiery

ZOBACZ – Które przedmioty w League of Legends są najpopularniejsze? Zaskakujący ranking

W przeszłości pojawiło się kilka przecieków sugerujących, jakie konkretnie skórki otrzymają wyżej wymienione postacie. Według jednego z nich skórkę z serii Elderwood, poza Ornnem, otrzymają również Kindred i Kai’Sa. Inny przeciek twierdził, że Ezreal dostanie coś niepowiązanego z istniejącymi już seriami. Warto jednak podkreślić, że nie są to informacje w żaden sposób potwierdzone, a spora część przecieków okazała się w większości błędna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends