w

Kubon ostro o nowych przedmiotach w LoLu „Pie***lę tę Ligę, mój stary by to lepiej narysował”

Nowe przedmioty w League of Legends wzbudziły ogromne emocje, także u streamerów.


Nowe przedmioty, ich wygląd i przebudowany sklep spowodowały wiele emocji wśród społeczności graczy League of Legends. Według wielu osób, LoL wygląda obecnie jak produkcja mobilna, w dodatku mało intuicyjna.

I choć Riot już zapowiada zmiany takie jak możliwość ustawiania rozmiaru sklepu, to cała masa ludzi deklaruje bojkot League of Legends, jeżeli nie dojdzie do przywrócenia stanu sprzed Przedsezonu.

Kubon o obecnym League of Legends

Jedną z osób, która bardzo narzeka na zmiany wyglądu jest Kubon, popularny polski streamer Twitch. Według niego gra wygląda teraz paskudnie i wręcz odrzuca. Jakub opisuje cały Przedsezon jako działanie na szkodę firmy. Wspomina też, że przedmioty wyglądają, jakby „typ wziął sobie farbki, jakiś de**l, namazał sobie czerwony z niebieskim, rzucił to, namazał sobie niebieskim z czarnym, rzucił sobie”.

Wiele osób przyznało Kubonowi rację, bo choć opinie są różne, to zdecydowana większość wspomina, że zmiany w przedmiotach powinny postępować powoli i rozważnie. W tym momencie LoLa ogarnął chaos, który pasuje tylko małej części graczy.

Czy można się spodziewać spadków, jeżeli chodzi o ilość aktywnych graczy? LoL jest za duży, by pojedyncze głosy miały jakieś większe znaczenie. Ludzie zapewne przywykną i za jakiś czas zapomną o sprawie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends