w

lara jako postać do League of Legends, czyli gracze stworzyli ciekawy koncept piratki

Jeden z graczy postanowił zaprojektować championa, który mógłby trafić na Summoner’s Rift.


Fani League of Legends to niezwykle kreatywna społeczność. Codziennie w internecie publikują masę fanartów, projektów skórek czy bohaterów. Często prace są tak dobre, że wiele osób prosi, by te pojawiły się np. jako oficjalne skiny.

W sieci pojawił się kolejny fanowski koncept bohatera. Tym razem padło na dziewczyną, która jest piratką. Jak się prezentuje?

Pomysł na nową postać – Iara

Koncept bohaterki stworzył Pierre Mesenburg, grafik z Francji. Jak sam napisał – Iara to postać, która jest piratem. W League of Legends istnieje znane miejsce o nazwie Bilgewater, czyli tętniący życiem port, który jest kojarzony z takimi postaciami jak Miss Fortune, Gangplank czy Graves. Bardzo możliwe, że Iara byłaby powiązana z którymś z bohaterów, którzy pochodzą z portu.

Według konceptu piratka byłaby championem walczącym z bliskiego dystansu. Niestety autor nie opisał szczegółowo jej umiejętności, ale z jednej z grafik można odczytać, że posiadałaby stun AOE.

Twórca przygotował wiele konceptów wyglądu Iary. Widać, jak prezentowała się na wczesnym etapie tworzenia oraz jakie wersje broni wymyślił jej autor.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends