w

League of Legends na 1 miejscu na Twitch. Wrócił król!

League of Legends przebiło w końcu WoWa, Fortnite i wróciło na swoje miejsce.


League of Legends wraca na szczyt, przebijając World of Warcraft. 10-letnia gra firmy Riot Games nie ma sobie równych i udowadnia to powrotem na samą górę popularności w serwisie Twitch.

LoL najpopularniejszą grą na Twitchu

Mimo że od lat pojawiają się głosy, że League of Legends zaczyna się nudzić, a twórcy mają coraz mniej pomysłów lub idą na łatwiznę, to MOBA od Riot Games wciąż pokazuje, że nieugięcie powraca na samą górę.

Dla wielu topowa pozycja LoLa nie jest niczym zaskakującym, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najpopularniejszych gier na świecie i twórcy nie planują, by ludzie zapomnieli o ich produkcji.

Jednak nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Jedna z gier Blizzarda odnotowała ostatnio znaczny spadek oglądalności. O ile Overwatch na Twitchu radzi sobie gorzej, to World of Warcraft póki co nie planuje schodzić z podium.

ZOBACZ – Overwatch spadł na 15 miejsce na Twitch, tracąc ponad 36% widowni

A gdzie Fortnite?

Fortnite zalicza na Twitch mocny znajd, spadając na 4 miejsce. Przez wiele miesięcy produkcja Epic Games mogła świętować bycie zdecydowanym liderem oglądalności.

Od 10 sezonu uległo to jednak zmianie, wiele niezrozumiałych, może kontrowersyjnych decyzji studia mocno wpłynęło na popularność trybu Battle Royale.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends