w

League of Legends w serialu HBO z The Rock! Jest moc!

HBO

Najnowszy sezon serialu Ballers skupi się mocno na League of Legends!


Najnowszy piąty sezon serialu Gracze (ang. Ballers) skupi się mocno na Lidze Legend, rzucając światło na szybko rozwijający się przemysł gier.

Ballers i League of Legends

Ballers to przede wszystkim serial o Spencerze Strasmore, granym przez The Rocka, który jest menadżerem finansowym graczy NFL.

W zwiastunie nowego sezonu, który debiutuje 25 sierpnia, widzimy, jak Charles Greane (Omar Miller), którego postać jest byłym graczem NFL, wyjaśnia, jak chce zostać profesjonalistą e-sportowym.

W poprzednich sezon miał problemy z przystosowaniem się do życia po NFL i wygląda na to, że zadowolił się e-sportem.

Grą, na której skupi się serial, będzie właśnie League of Legends, a jest to idealny moment na taką tematykę.

Zwiastun:

E-sport potęgą!

Nie dziwimy się, że twórcy serialu wybrali taką tematykę. Potworna pula nagród dla Fortnite World Cup (30 milionów dolarów) i The International 2019 (34 miliony dolarów) tworzy poważną konkurencję dla innych sportowych imprez.

Dodatkowo wielu oglądających serial jest również fanami NFL (największa profesjonalna liga futboolu amerykańskiego), co może wywrzeć pozytywne wrażenie na ludziach spoza kręgu gier i pokazać, że takie zmagania, to również sport!

Przypominamy tylko, że to właśnie gry według wielu amerykańskich (jak i nie tylko) polityków są obwiniane o masowe strzelaniny!

Zespół tworzący serial ma trudny orzech do zgryzania, jesteśmy ciekawi, jak sobie z tym poradzą!

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends