w

Lillia – Prezentacja i opis umiejętności nowej postaci w League of Legends

Poznaliśmy już umiejętności, jakie ma posiadać Lillia, nowa postać w League of Legends.


Nasze informacje raz jeszcze się potwierdziły. To Lillia jest nadchodzącą postacią, która bardzo przypomina Neeko. Faktycznie przecieki były prawdziwe, jej wygląd i splash art zgadza się z tymi ujawnionymi kilka dni temu.

“Iskra w rozkwicie. Szepty duchów i snów. Wraz z nadejściem Festiwalu Duchowego Rozkwitu pewna magiczna sarenka zebrała się na odwagę, by wyruszyć w świat i odkryć tajemnicę jej cierpiącego lasu.”

LillIa umiejętności

  • Umiejętność pasywna – Umiejętności Lilli nakładają Senny Pył, zadając rozłożone w czasie obrażenia magiczne zależne od maksymalnego zdrowia celu.
  • (Q) – Lillia macha swoją gałęzią i zadaje magiczne obrażenia pobliskim wrogom, przy czym ci na zewnętrznej krawędzi kręgu otrzymują obrażenia nieuchronne. Gdy trafi swoim atakiem, Lillia zyskuje dodatkowo prędkość ruchu.
  • (W) – Lillia przygotowuje się i wykonuje potężne uderzenie swoją gałęzią, zadając wrogom magiczne obrażenia. Wrogowie znajdujący się w centralnym punkcie uderzenia odnoszą więcej obrażeń.
  • (E) – Lillia wyrzuca w górę Wir Nasion, zadając wrogom magiczne obrażenia i na chwilę ich spowalniając. Jeśli Wir Nasion Lillii spudłuje, będzie przetaczać się dalej, dopóki nie uderzy we wroga lub w element terenu.
  • (R) – Lillia zsyła kołysankę na swoich wrogów, a ci znajdujący się pod wpływem jej Sennego Pyłu stają się coraz wolniejsi, aż w końcu zostają na chwilę uśpieni. Jeśli wróg zostanie obudzony przez otrzymanie obrażeń, otrzyma dodatkowe obrażenia magiczne.

Oprócz nowej postaci, zaprezentowano również kilka nowych skórek z serii Spirit Blossom. Między innymi do Teemo, Yasuo, czy Vayne.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends