w

LoL cofnął się o 8 lat. Nowe przedmioty umożliwiają zrobienie barona bez dotykania go

League of Legends wróciło niemalże do swoich korzeni.

Reklama


Nowe przedmioty w League of Legends są źródłem wielu frustracji, dziwnych taktyk i „viralowych” filmików. Wszystko przez to, że niektóre połączenia itemów są w stanie doprowadzić do naprawdę nietypowych sytuacji.

Co zabawne, można powiedzieć, że w tej konkretnej sytuacji League of Legends cofnęło się dobre 8 lat. Ktoś jeszcze pamięta składanie sześciu „Sunfire Cape” na Evelynn?

Zrobienie barona bez dotykania go

Przypomnijmy na szybko, co obecnie potrafi Żar Bami:

  • Pożoga: Zadaje pobliskim wrogom obrażenia magiczne równe 15 pkt. + 1% dodatkowego zdrowia co sekundę (zwiększone o 50% przeciwko stworom i o 100% przeciwko potworom).

Jeżeli pójdziemy ścieżką ognia i wykorzystamy dostępne przedmioty, to możemy bez większych problemów zrobić barona bez dotykania go. Wystarczy stanąć obok.

Video

Gracze na Reddicie śmieją się, że jest to praktycznie powrót do przeszłości, jeżeli chodzi o League of Legends. Brakuje tutaj tylko ostrej muzyki i specyficznych dla 2012 efektów. Masa osób przypomniała sobie build z 6. „Sunfire Cape” na Evelynn, która korzystając z niewidzialności, była w stanie likwidować przeciwników nie atakując ich, a jedynie wokół nich biegając.

Dzisiaj wiadomo już, że Riot będzie wprowadzał większe i mniejsze zmiany do przedmiotów. Trudno powiedzieć, czy dotknięty zostanie także ten aspekt.

Video

Dobrym rozwiązaniem, które sugeruje społeczność, wydaje się być oznaczenie efektu, jako unikalnego, aby przedmioty nie mogły się stackować, tak jak to było w poprzedniej wersji tego itemu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends