w ,

LoL Wild Rift z oficjalnym gameplay’em. Kiedy premiera, zmiany wyglądu postaci, umiejętności

Reklama

Testy mobilnej wersji League of Legends rozpoczynają się już w przyszłym tygodniu. Riot zaprezentował wszystkie szczegóły nadchodzącego Wild Rift.

Reklama


LoL na telefony nosi nazwę Wild Rift. Głównie dlatego, że jest to League of Legends specjalnie dostosowane pod urządzenia mobilne. Nie jest to 1:1 LoL. Postacie mają zmienione niektóre umiejętności, panuje tutaj również inny balans.

O tym wszystkim dowiadujemy się z nowego, oficjalnego filmu Riotu. Ten został już udostępniony publicznie szerszej publiczności. Warto wspomnieć, że alfa rusza już w przyszłym tygodniu.

LoL Wild Rift, czyli League of Legends na telefony

Riot postanowił pokazać oficjalne fragmenty rozgrywki, wytłumaczyć kwestie balansu i ujawnić wygląd kilku skórek. Sam materiał wspomina o testach w dwóch regionach – Filipinach i Brazylii. EU prawdopodobnie otrzyma Wild Rift razem z innymi, za kilka tygodni.

Video

I choć postacie mogą się różnić swoimi umiejętnościami, to nadal jest to League of Legends. Wiele funkcji, mechanik jest takich samych, jak w wersji na komputer. Gracze, którzy z MOBĄ Riotu są związani od wielu lat raczej nie będą mieli problemów z zorientowaniem się w sytuacji.

Sklep wygląda podobnie, przedmioty różnią się w niektórych wypadkach statystykami, mechaniki kupowania, czy farmienia są takie same, jak na komputerze. Przypomnijmy, że LoL Mobile i wersja na PC nie będą jednak dzielić ze sobą żadnych przedmiotów w postaci skórek, czy progresu konta. Będą to dwie zupełnie osobne produkcje, choć bazujące na tym samym rdzeniu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends