w

Małe Legendy są świetnym dodatkiem, ale na ARAMie wprowadzają spore zamieszanie

Czy Riot powinien usunąć Małe Legendy z ARAMów?


Zwierzaczki, poza bycia uroczymi, okazują się także dość problematyczne. Nie chodzi o Teamfight Tactics, ale o ARAMy, gdzie możemy spotkać sporo Małych Legend.

Gracze uważają, że Małe Legendy utrudniają rozgrywkę na ARAMie

Małe Legendy to dodatek, który świetnie przyjął się wśród graczy LoLa. Niestety nie wszystkim się to spodobało. Zwierzaczki pojawiają się w coraz nowszych kombinacjach, kolorach i wielkościach. Czasami te ulepszone (dwu- lub trzy-gwiazdkowe) są większe od niektórych bohaterów.

Na Reddicie pojawił się temat, w którym autor porusza problem Małych Legend na ARAMie.

Jego zdaniem jest to element zbędny, którego powinno dać się wyłączyć w ustawieniach.

Riot zaczął robić je tak duże i wstrętne, że zaczynają przewyższać niektórych bohaterów!

Na ARAMie mapa ma ograniczony rozmiar, a wraz ze wzrostem efektów wizualnych dla wszystkich bohaterów, przez cały czas wiele się dzieje. Osobiście nie widzę potrzeby dodatkowego wizualnego bałaganu spowodowanego przez te Legendy, nie mówiąc już o słyszalnym płaczu i ćwierkaniu.

ZOBACZ – Gracze League of Legends dostają bany za napisanie „GG”

O ile komentarza na temat „brzydoty” stworków nie można ocenić obiektywnie, tak faktem jest, że za duże Legendy mogą przeszkadzać i mylić graczy. Szczególnie gdy zwierzątko biega za każdym z bohaterów.

ZOBACZ – Gracze LoLa okropnie wprowadzeni w błąd. Sami sobie zabrali nazwy konta, brak emaili z informacją

Opcja wyłączenia Małych Legend jak widać bardzo by się przydała. Szczególnie, że przypadków, w których ktoś pomylił zwierzaka z bohaterem/skillem jest dużo więcej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends