w

Na jakich liniach w LoLu będzie grana Seraphine? Rioter porównuje ją do dwóch znienawidzonych przez graczy postaci

Gdzie głównie będzie grana najnowsza bohaterka League of Legends?


Społeczność największej gry MOBA na świecie spodziewała się zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, że Seraphine będzie postacią na środkową aleję. Jednak, jak się okazało, jej umiejętności polegają również na wspieraniu sojuszników, a nie zadawaniu obrażeń. Gdzie tak naprawdę ma być grana?

Rioter o Seraphine

Po ukazaniu umiejętności gwiazdy Twittera gracze szybko zaczęli spekulować na temat jej głównej linii. Wielu zauważyło, iż nie pasuje ona do środkowej alei, na którą miała być przeznaczona. W temacie postanowił wypowiedzieć się nawet jeden z pracowników Riot Games, który porównał Seraphine do dwóch znienawidzonych przez użytkowników postaci — Lux i Morgany.

ZOBACZ – Jak wyglądają wszystkie nagrody za sezon 2020 w LoLu. Prestiżowy skin, skórki chroma, odłamki kluczy i więcej

Lider w tworzeniu bohaterów, rozwiał wszystkie wątpliwości społeczności i określił gdzie ma być grana Seraphine. Według niego będzie pełniła rolę podobną do Lux i Morgany, co oznacza, że dobrze sprawdzi się zarówno na środkowej alei, jak i na wsparciu. Riot celuje głównie jednak w MIDa.

Wierzymy, że będzie grana na supporcie i midzie i jest nam z tym dobrze. Jej współczynniki sprawiają, że bardziej opłacalna jest na środkowej alei, a w związku z tym, iż wszystkie jej umiejętności to skill shooty, musimy ją odpowiednio dostroić. Istnieją inne przykłady bohaterów, którzy są dostrojeni i opłacalni na środku, jak i na wsparciu (na przykład Lux/Morgana).

Wygląda na to, że artystka będzie występować na dwóch liniach, a odpowiedni balans i meta zdecydują, gdzie lepiej będzie się sprawdzać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends