w

Na nowego bohatera w LoLu poczekamy dłuższy czas!

Nowy bohater prawdopodobnie nie pojawi się w najbliższym czasie!


Wszyscy czekają na jakieś nowości, ale zdaje się, że najbliższe tygodnie będą skupiały się na Mistrzostwach Świata i przez ten czas raczej nie należy spodziewać się żadnych przełomowych wieści, zwłaszcza tych związanych z nowym strzelcem.

Musimy jeszcze poczekać

Riot zapowiada, że w październiku, a dokładniej pod jego koniec powinniśmy ujrzeć plany związane z kolejnymi bohaterami. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że krótko po opublikowaniu planów pojawi się też nowy bohater. Takie sytuacje już miały miejsce w przeszłości i przerwa między wydaniem oficjalnych planów, a ujawnieniem bohatera nie była dłuższa niż tydzień-dwa.

To wszystko doprowadza nas do wniosków, że Riot planuje coś na Mistrzostwa Świata i wiele wskazuje na to, że bohater ten może zostać ujawniony wraz z nowym zespołem i nową linią skórek.

Pojawiają się też głosy, że być może Riot przełamie ten schemat. Raczej jednak nie ma co liczyć na niestandardowe zagranie ze strony czerwonych i najbliższe tygodnie prawdopodobnie skupią się na nowym wydarzeniu i kolejnych skórkach.