w

Nadchodzący skin Renektona z League of Legends będzie naprawdę wyjątkowy. Dlaczego?

Nowa legendarka Renektona wywołała spore poruszenie wśród graczy LoLa.


Twórcy League of Legends nie tylko wydają znacznie więcej skórek, niż w początkowych latach produkcji, ale są one również dużo bardziej rozbudowane. Do graczy często trafiają drobne smaczki znajdujące się w wizualnych elementach modeli bohaterów oraz wydawanych do nich skórek.

Do tego typu ciekawostek można zaliczyć hełm dopiero co zapowiedzianego skina do Renektona. Dlaczego jest on taki wyjątkowy?

Jak ma działać hełm nowej skórki Renektona?

W najnowszym skinie Renektona gracze mogą przyjrzeć się jego ludzkiej wersji. Pod hełmem ukrywa się głowa człowieka, która będzie widoczna w momencie, kiedy bohater znajduje się poza walką.

Hełm Renektona będzie automatycznie zdejmował się jeśli w pobliżu nie zostanie wykryte żadne bezpośrednie zagrożenie, a zostanie założony, kiedy bohater będzie walczył lub znajdzie się naprawdę blisko przeciwnika bądź będzie posiadał 50 punktów rage’u.

ZOBACZ – Prezentacja nowych skinów do LoLa z serii Project – Senna, Renekton, Mordekaiser, Sejuani, Varus, Sylas

Kolejnym niesamowicie ciekawym i interesującym rozwiązaniem jest HUD pokazujący się podczas trwania superumiejętności championa.

W najnowszej skórce Renektona z serii PROJECT jego ult ma funkcjonalny HUD.

Pasek po lewej stronie przedstawia poziom rage’u, a po prawej pozostały czas trwania superumiejętności.

Wszystkie kille zdobyte podczas trwania ulta będą wyświetlały się na specjalnym liczniku.

Warto zauważyć, że w ostatnim czasie Riot wprowadza wiele skórek, które przedstawiają bohaterów w ich ludzkiej formie. Dobrym przykładem może być Spirit Blossom Thresh oraz Kindred czy najnowszy skin do Xeratha – Arcana.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends