w

Nagroda za poziom 2000 w LoLu rozczarowuje? Riot nie przewidział, że ktoś wbije taki level?

Nolife Fynn

Jaką nagrodę dostaniemy za wbicie 2000 poziomu w League of Legends?


Kiedy my na swoich kontach mamy średnio od 150 do 400 poziomu, jest jeden gracz, który wbił już poziom 2000 i pochwalił się nagrodą. Według wielu osób trochę średnią nagrodą, ale przynajmniej jest.

Tylko co spowodowało fakt, że jest ona właśnie taka? Według nieoficjalnych informacji, Riot nie przewidział takich poziomów.

Legendarny poziom 2000

Gracz o nicku Nolife Fynn nagrał film o tym, co wypadło mu za poziom 2000. Pokazał także krótki klip,  jak to wygląda.  Pomimo tego, że jest drugi w rankingu najwyższych poziomów i tak należą mu się ogromne gratulacje.

Okazało się jednak, że nie ma co się śpieszyć z poziomami, ponieważ za 2000 lvl dostał on… kapsułkę bohatera. To jednak nie wszystko. Riot Games postanowił przyznać mu również NE.

Dodatkowo otrzymał również 180 Niebieskiej Esencji, co według wielu osób włącznie z graczem jest dość rozczarowujące.

Video

Chodzą pewne spekulacje, dlaczego autor nie dostał porządnej nagrody. Prawdopodobnie wynika to z tego, że te nie zostały one zaktualizowane. Najprawdopodobniej Riot nie wyrobił się z nagrodą za taki poziom, innymi słowy nie sądzili, że ktoś tak szybko go zdobędzie.

Według oficjalnej rozpiski od Riot Games, co 50 poziomów powinniśmy dostawać kryształ, oraz specjalne skrzynki co 10 i 5 lvli. Być może nagrody nie zostały jeszcze zaktualizowane, a wszyscy powyżej dostaną jakieś zadośćuczynienie. Przekonamy się w przyszłości.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends