w

Najlepsi gracze na świecie (Doinb) mówią, że to będzie nowy OP broken bohater w LoLu

Profesjonalni gracze nie mają wątpliwości. Widać także trend rosnącej popularności tego konkretnego bohatera, ale póki co tylko na tych wyższych rangach.


Można powiedzieć, że to początek historii tej postaci w 2021 roku. Według wielu profesjonalnych graczy, w tym chociażby Doinb’a, w LoLu pojawił się nowy „broken” champion. Jak można było usłyszeć na streamie, Tryndamere staje się coraz popularniejszy i z pewnością będzie banowany na Worldsach.

To jest ten moment, w którym gracze jeszcze nie zorientowali się w sytuacji. Bohater nie jest szczególnie popularny, ale na wyższy rangach jego pickrate gwałtownie wzrasta. Na rangach poniżej diamentu nie ma praktycznie żadnej zmiany.

Tryndamere będzie nowym OP?

Doinb nie ma wątpliwości, że Trynda będzie masowo banowany. Zresztą nie tylko on. Ogólnie wśród najlepszych graczy na świecie panuje opinia już od początku wakacji, że bohater jest lepszy od Lee Sina.

Czy to widać w statystykach? Tak, ale tylko na najwyższych rangach. To najwyższy skok w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.

Oczywiście na wysokich rangach jest o wiele mniej graczy, ale tutaj widać, że w masterze popularność jest najwyższa od 2018 roku, a nawet i wcześniej.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends