w

Najlepsze OP buildy na patch 10.1 w League of Legends na każdą linię

Aktualizacja 10.1 weszła już do League of Legends, wczoraj rozpoczął się także nowy sezon 2020.


Nowy sezon choć z pewnymi kontrowersjami, to jednak wystartował. W związku z tym powstały pierwsze tier listy i zestawienia najlepszych buildów, jakie obecnie można stosować, by wspinać się po kolejnych rangach.

Warto pamiętać, że nie każdy build nadaje się do wszystkich gier i będzie tak samo się sprawował. Natomiast to obecnie najlepsze zestawienia przedmiotów na konkretnych bohaterach.

Buildy na patch 10.1 w LoLu

ProGuides w swoim kolejnym zestawieniu pokazuje najlepsze buildy na każdą linię.

TOP

W zestawieniu znalazł się już także Sett, najnowszy bohater w League of Legends. Choć radzimy nim nieco potrenować, to na pewno będzie często widywany na górnej alei. Przypomnijmy, że Riot chciał wprowadzić coś prostszego po Apheliosie i rzeczywiście, Sett jest naprawdę przyjemną postacią, która nie wymaga ogromnych umiejętności.

 

JUNGLE

 

MID

 

ADC

 

SUPPORT

Nowy sezon to nowe możliwości. Wykorzystajcie tę szansę i grajcie rozważnie. Starajcie się nie denerwować podczas pierwszych meczów i na spokojnie podejdźcie do ewentualnej przegranej. Powyższe buildy powinny Wam to trochę ułatwić, natomiast polecamy uważać z Settem – przypominamy, że bohatera najpierw warto przetestować.

Pełny opis buildów znajdziecie w filmie ProGuides.

Video

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends