w

Najszybsze zabicie smoka w League of Legends – zajęło “aż” 0,485 sekundy

Gracze postanowili pobić rekord w najszybszym zabiciu dragona na Summoner’s Rift.


Społeczność League of Legends ma różne dziwne pomysły. Fani nierzadko decydowali się na pobijanie absurdalnych rekordów, takich jak np. największa liczba zgonów, najdłuższy możliwy mecz, najszybszy team i tak dalej. Nie zabrakło gigantycznych Cho’Gathów czy niewyobrażalnie wystackowanego Nasusa bądź Veigara.

Tym razem gracze postanowili, że zabiją smoka najszybciej jak to możliwe. Zapewne część osób wyobraża sobie to jako pokonywanie go w sekundę lub dwie. Okazuje się, że zrobiono to jeszcze szybciej, ponieważ w mniej niż pół sekundy. Jak to możliwe?

Ekspresowe pozbycie się smoka

Na Reddicie pojawił się krótki filmik, na którym pobijano rekord w najszybszym pokonaniu dragona z Summoner’s Rift. Z opisu wynika, że poprzedni czas wynosił 1,554 sekundy, ale udało się go skrócić o ponad sekundę, bo do 0,485.

Video

Trzeba przyznać, że tak szybkie pokonanie smoka robi wrażenie. Nic więc dziwnego, że post z filmem szybko stał się niesamowicie popularny.

Gracze, którzy brali udział w pobiciu rekordu to: NamiChuann (Syndra), xAllow (Sion), toto travieso (Jhin), luigiLB800 (Udyr) oraz SP4Ñ4 (Nunu i Willump).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends