w

Narzędzie pozwalające na lepsze zrozumienie umiejętności bohatera niedługo trafi do League of Legends?

Riot Games

Ciekawy pomysł gracza, który jest już w realizacji — narzędzie informacyjne.


Jeden z graczy słusznie zauważył, że nie na wszystkich bohaterach działają porady zwiększania poziomów umiejętności w grze. Odpowiedź Riotu była natychmiastowa.

Narzędzie informacyjne

Jeden z członków społeczności opublikował na Reddicie post, w którym narzeka na to, że aktualnie w grze tylko kilka postaci posiada porady w sprawie zwiększenia poziomu umiejętności. Mianowicie, jeżeli podczas gry najedziecie myszką na daną umiejętność i przytrzymacie shift, zobaczycie jakie statystyki da Wam podniesiony o poziom skill.

Aktualnie narzędzie działa tylko na kilku postaciach, co jest prawdopodobnie spowodowanym tym, że firma nie widzi priorytetu w aktualizowaniu takich informacji. Pamiętajmy, że wszystko może się zmienić wraz z każdym, kolejnym patchem.

Post jednak nie wzbudził zainteresowania wśród graczy i doczekał się tylko jednego komentarza, ale za to niezwykle ważnego. Rioter, który zauważył post, napisał dwa słowa.

To nadchodzi.

Wychodzi więc na to, że w przyszłości (prawdopodobnie nie tak dalekiej), już wszystkie postacie będą posiadać aktualizowane na bieżąco statystyki umiejętności. Opcja pomoże nowym graczom lepiej zrozumieć mechanikę świeżo zakupionego bohatera.