w

Nautilus sieje spustoszenie w wysokim ELO, czy Riot Games go powstrzyma?

Nautilus jest jedną z najlepszych wspierających postaci od kilku miesięcy.


Silny bohater przeciwko papierowym supportom oraz niszczyciel Senny, dlaczego Riot Games nie chce powstrzymać Nautiliusa?

Wysokie ELO w League of Legends ocenia tego bohatera bardzo dwojako. Jedni go uwielbiają za ogromne możliwości, inni nienawidzą. Wszyscy są jednak zgodni, że obecnie wydaje się za silny.

Niebezpieczny Nautilus

Jeden z najniebezpieczniejszych supportów daje o sobie znać w wysokim ELO. Jest tam niesamowicie skuteczny i często banowany. Okazuje się, że nasz nurek posiada prawie 53% wygranych, 16.57% wyboru oraz bardzo duży współczynnik banowania na poziomie 40.12%, a to wszystko od diamentu. Powyżej mastera, wszystkie statystyki idą jeszcze w górę o kilka procent.

Diament, lolalytics.com
Master, lolalytics.com

Gracze wskazują, że przydałaby się tutaj interwencja Riot Games. Prawdopodobnie postać zostanie w jakiś sposób zmieniona, natomiast obecnie nie ma na ten temat żadnych informacji. Nikt z pracowników studia nie skomentował mnóstwa tematów na oficjalnym forum, czy Reddicie.

Nautilius jest poważnym zagrożeniem dla Senny, którą z łatwością potrafi wyłapać, przerzuć i wypluć. Pomimo tego, iż Thresh, Leona czy Blitzcrank również są niebezpiecznymi kontrami, to jednak Nautilus nie potrzebuje praktycznie żadnego wysiłku, aby pozbyć się śpiącej z linii – i na tą prostotę z wyłączania przeciwnych bohaterów gracze zwracają największą uwagę.