w

Niesamowity kiting w LoLu, który zachwycił społeczność. Co jest w stanie zrobić świetny main ADC?

Rat IRL / Riot Games

Rat IRL zachwyca swoim niesamowitym kite’owaniem.


W League of Legends jest wiele postaci, które podzielone są na poszczególne role. Jedne są niesamowicie tankowate, inne podatne na obrażenia. Do tych drugich należą strzelcy, których gracze muszą nauczyć się pozycjonowania niemal do perfekcji, aby być naprawdę dobrymi.

Oprócz tego, jeżeli przyjdzie już do walki, ważny jest kiting, czyli strzelanie i poruszanie się w tym samym czasie. Nie jest to wcale takie proste i wymaga masy pracy. Są jednak w tym profesjonaliści, którzy pokazują swoją klasę i zdobywają uznanie społeczności.

Urodzony strzelec

Streamera Rat IRL raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Należał do toksycznego klubu graczy z wysokich dywizji – L9, w którego skład wchodziły inne znane twarze, jak Ap0calypse, Caulifla, Yassin2Luxe, Selfmade. Większość z nich zmieniła swoje nastawienie oraz porzuciła stare nawyki i możemy ich znaleźć między innymi w e-sporcie.

Rat IRL, zamiast e-sportem, zajął się streamingiem i gra głównie Twitchem. Swoimi zagrywkami zaskakuje nie tylko swoich widzów, ale również innych graczy, którzy go nie oglądają. Świetnym przykładem jest ostatnia akcja, kiedy sam z Yuumi postanowił zaatakować czterech przeciwników i dosłownie ich „oklikał”:

twitch.tv/ratirl

Wielu komentujących wpis na Reddicie przyznało, że wygląda to dosłownie jak skrypty i potrzeba wysokich umiejętności, aby kite’ować w ten sposób i z taką precyzją.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends