w

Nietypowe paznokcie profesjonalnego gracza LoLa w meczu przeciwko G2 wzbudziły niemałą “dyskusję”

Najpopularniejszym klipem w meczu G2 vs Saigon Buffalo wcale nie jest jakieś świetne zagranie. Największe emocje i najwięcej pytań zrodziło zbliżenie na paznokcie jednego z graczy.


Profesjonalni gracze LoLa zazwyczaj mają krótko obcięte paznokcie. W ogóle jest to kwestia, która wydaje się być oczywista. Nawet na kobiecej scenie rzadko zdarza się, by któraś z zawodniczek miała bardzo długie paznokcie. W naturalny sposób utrudnia to rozgrywkę, szczególnie w LoLu.

Okazuje się jednak, że są od tego wyjątki i jednym z nich jest wietnamski gracz. Trudno powiedzieć, czy ma to związek z upodobaniami gracza, czy ma to jakiś cel, choć wydaje się, że wbrew wielu domysłom, nie ma tu jakiejś niesamowitej taktyki.

Poważnie ludzie się zastanawiają, czy ma to czemuś służyć

W pewnym momencie wyboru postaci, realizator zrobił zbliżenie na paznokcie BeanJ. Te wyglądają, jak naturalne – dwa są ułamane, lub skrócone prawdopodobnie po to, by wygodnie mu było klikać. W tym momencie jest to jeden z najpopularniejszych klipów z MSI. Dlaczego? Bo jest to coś nietypowego, co od razu zostało skomentowane.

Ludzie, szczególnie na polskiej transmisji maksymalnie to przeżywali. Z resztą, na zagranicznych transmisjach wyglądało to podobnie.

Na Reddicie pojawiła się dyskusja odnośnie tego, czy jest to jakaś dodatkowa taktyka, czy sposób gry – wygląda jednak na to, że nie. Nie ułatwia to wciskania bardziej oddalonych klawiszy.