w

Nieudany gank w LoLu, który może naprawdę rozbawić. Co wyjątkowego przytrafiło się graczowi?

Dlaczego ten gank Sylasa tak rozbawił autora klipu, który szybko stał się popularny w sieci?


W League of Legends gracze do dyspozycji mają ogromną pulę bohaterów oraz przedmiotów, które potrafią wchodzić ze sobą w przeróżne synergie. Jeśli chodzi o dobranie championów względem siebie, przeważnie ma się na myśli zestawienie carry oraz wsparcia na dolnej alei. Często dochodzi też do wyjątkowych sytuacji, które nie miałyby miejsca, jeśli przeciwnik zdecydowałby się na innego championa.

Dlaczego gank tego Sylasa i Trundle’a na Setta tak rozbawił gracza, który postanowił podzielić się klipem uwieczniającym całą sytuację?

Wyjątkowy gank na Setta

Użytkownik o nicku Bananakiller811 podzielił się klipem z gry, w której grał Settem na górnej alei. Kiedy Trundle z przeciwnej drużyny wracał na linię za plecy Setta zaczął teleportować się również wrogi Sylas. Tuż po przybyciu skradł on superumiejętność swojego przeciwnika, aby przy jej pomocy przerzucić go bliżej Trundle’a.

Sett jednak miał w planach użycie swojej umiejętności, aby znaleźć się bliżej swojej wieży i jednocześnie uciec z nieciekawej sytuacji. Co więc ostatecznie wydarzyło się w rozgrywce?

Co tak naprawdę wydarzyło się w powyższym klipie? Sylas, który ukradł ultimate Setta został złapany jego ultem przez przeciwnika, jednak ze względu na tarczę chroniącą przed zaklęciem CC na niego nie zadziałało. Sylas również kliknął swojego przeciwnika superumiejętnością, jednak z racji, że Sett był niepowstrzymalny w czasie używania swojej zdolności, CC również nie zrobiło na nim żadnego wrażenia.

Autorowi klipu udało się więc uciec, a Sylas musiał zadowolić się kilkoma minionami, które udało mu się powalić na górnej alei. Wszystko stało się na tyle szybko, a gracze tak dobrze zgrali się z użyciem swoich umiejętności, że klip zdobył naprawdę sporą popularność i rozbawił wielu graczy, którzy mieli okazję zobaczyć go w internecie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends