w

Nowe i czytelniejsze wyświetlanie opisu umiejętności już niedługo w League of Legends

Riot Games

Lepsze wyświetlanie opisu umiejętności właśnie trafiło na PBE.


Riot Games nareszcie udoskonala opis umiejętności, który do tej pory zawierał tylko podstawowe informacje na temat działania danego skilla. Zadowolona z podjętych działań społeczność chwali dewelopera. Co nowego znajdzie się w opisie?

Dokładniejsze informacje

Jeżeli mamy zamiar rozegrać po raz pierwszy mecz nową postacią, najczęściej na początku gry sprawdzamy menu umiejętności, aby wiedzieć, co ona robi. Na ten moment zawarte w nim są tylko podstawowe informacje i krótki opis działania. Deweloper odpowiedzialny za League of Legends nareszcie postanowił udoskonalić opcję i dodał kilka przydatnych danych.

ZOBACZ – Riot ujawnił splash arty skórek PsyOps do Ezreala, Shena, Vi i Ziggsa

Teraz automatycznie graczom wyświetlają się statystyki umiejętności po jej ulepszeniu, aby użytkownik w łatwy sposób mógł ocenić, co warto jest maksować. Oprócz tego dostajemy informacje o przelicznikach, czasach odnowienia, kosztach many i podstawowych obrażeniach na następnym poziomie.

Do tej pory, aby rozwinąć menu z dodatkowymi informacjami, należało przytrzymać klawisz SHIFT, niedługo będzie to jednak standardową opcją. Zmiana testowana jest obecnie na PBE.