w

Nowe przedmioty w LoLu, rework obecnych i więcej. Riot ujawnia, jak będą wyglądać zmiany

Riot zapowiada spore zmiany w kwestiach przedmiotów.


Niedawno wspominaliśmy o tym, że Wild Rift może przepowiadać duże zmiany w kwestii przedmiotów, jakie są obecnie dostępne w League of Legends. Wczoraj ujawniono natomiast, że cały sklep w League of Legends przejdzie spore zmiany.

Potwierdzono jednocześnie, że rzeczywiście w LoLu znajdą się przedmioty, które wcześniej mogliśmy widzieć między innymi w zapowiedziach i materiałach promocyjnych Wild Rift. W League of Legends robi się naprawdę ciekawie.

Jak miałyby wyglądać zmiany i czego można się spodziewać?

Niewielkie zmiany dostrzeżone przez uważnych graczy sprowokowały jednego z pracowników Riotu do zdradzenia, że są to zaledwie początki tego, co nadejdzie do League of Legends.

Niezły wzrok. Jest to tylko zapowiedź tego, że przedmioty będą „ewoluowały”. Ostateczna grafika nie będzie wyglądała tak samo.

Nowe ikony miałyby trafić do gry przed kolejnym przedsezonem. Gracze od razu podłapali kontekst powyższych słów i zaczęli spekulować na temat przedmiotów z Wild Rift, które miałyby trafić do gry.Niedługo później pojawił się wpis innego z pracowników, który zapowiada naprawdę spore zmiany

Mamy zamiar przyjrzeć się przedmiotom przeznaczonym dla każdej z klas i rozwiązać za ich pośrednictwem resztę problemów, uzupełnić niezbędne luki i zreworkować starsze, niezdrowe dla gry przedmioty.

Każda klasa będzie miała niewielki komplet celi, które chcemy w ten sposób osiągnąć.

ZOBACZ – Zmiana menu wyboru run w League of Legends, która ułatwi graczom LoLa życie

Dwa z przedmiotów, które trafiły do Wild Rift szczegółowo omówione były w poprzednim artykule – Wild Rift ujawnia nowe przedmioty, jakie trafią do League of Legends? Czym są i co dają?

W zamieszczonym artykule pojawiła się niewyewoluowana wersja Fimbulwintera (mroźnej zbroi), a kolejnym przedmiotem, na który mogą spojrzeć gracze, będzie Harmonic Echo, które wydaje się naprawdę silne w przypadku ofensywnych supportów wybierających moc umiejętności.

Harmonic Echo: Poruszanie się i używanie umiejętności buduje harmonię. Przy 100 stackach Harmonii kolejna lecząca lub dająca tarczę umiejętność przywraca 70 punktów zdrowia + 10% punktów umiejętności wybranemu celowi i do 3 innych sojuszniczych bohaterów.

Kolejno od góry są to:

  • Void Amethyst – Zapewnia penetrację odporności na magię.
  • Harmonic Eco – Umiejętności zapewniają efekt leczenia.
  • Awakened Soul Thief – Powalenie przeciwnika skraca czas odnowienia umiejętności.
  • Infinity Orb – Umiejętności zadają dodatkowe obrażenia. Prawdopodobnie działa ona podobnie do kapelusza Rabadona.

Winter’s Approach – Daje bohaterowi pancerz w wysokości 1% maksymalnej mapy i zwraca 15% wydawanej many.
Mana Charge: Zwiększa maksymalną manę o 8 z każdym atakiem lub zużyciem many. Po zdobyciu 700 punktów many przedmiot zamienia się w Fimbulwinter. Sam efekt kumuluje się do 3 razy na 12 sekund, a gracz może nosić wyłącznie jeden przedmiot zbudowany z Łzy Bogini.

Czy wspomniane powyżej przedmioty trafią jednak również do League of Legends? Nic nie jest pewne, ale to jak najbardziej prawdopodobne. Powyższe wpisy Rioterów sugerują naprawdę spory przewrót w itemizacji bohaterów.

Wild Rift to nie wszystko, jest też Legends of Runeterra

Wszystko wskazuje na to, że LoL będzie spinał w jedność wszystkie pozostałe produkcje, krążące wokół świata Runeterry.

Odpowiadający na pytania od fanów, pracownik Riot Games z Rosji, udzielił graczom bardzo ciekawej informacji. Zapytany o to, czy w LoRze znajdują się już przyszli bohaterowie League of Legends, potwierdził i dodał, że niedługo zobaczymy ich w grze. Czyżby chodziło o nadchodzącą dżunglerkę lub ADC? Nie zostało to potwierdzone, natomiast jak najbardziej jest to możliwe.

Wiemy, że gra karciana od Riot Games bazuje na lore, więc prawdopodobnie jeden z nadchodzących bohaterów jest kimś, kogo doskonale znamy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends