w

Nowe rocznicowe plakaty już są dostępne na oficjalnej stronie LoLa

Reklama

W oficjalnym sklepie pojawiły się plakaty, znajdziecie swój wymarzony?

Reklama

Dziesięć lat minęło… a Riot Games postanowiło do sprzedaży wprowadzić plakaty ze WSZYSTKIMI bohaterami tej wspaniałej gry.

Nowe grafiki

Na stronie sklepiku z fizycznymi rzeczami związanymi z Ligą Legends znalazły się nowe plakaty. Żaden z bohaterów nie został pominięty, więc żaden main nie ucierpi.

Sklepik znajdziecie pod tym linkiem. Dodatkowo na wszystkie starsze grafiki nasza ukochana firma dorzuca 10% zniżki, więć za jednym zamachem można zamówić kilka drobiazgów. Cena jednego plakatu to jedynie 22 (55 z ramką) dolary, zależnie od wymiaru. Dostępne są one w wersji 12 x 18 oraz 24 x 36 za 28$ (110 z ramką).

ZOBACZ – W sumie 5 nowych postaci w LoLu! W tym strzelec i jungler

Razem z zamówieniem dostaniecie śliczną ikonkę starszego smoka. Ekskluzywny dodatek do gry będzie dostępny do 10.11.2019.

Plakaty są zrobione z wytrzymałego, matowe papieru i sprawią, że inni będą zazdrośni! Jeżeli zdecydujecie się na wersję z ramką, została ona wykonana z ciemnego drewna i osłonięta plastikiem.

Niestety również nie zapłacimy za nasze zamówienie kartą, możliwości są tylko dwie. Płacimy albo PayPalem, albo GPayem. Za to można szybko przelać środki na PP, więc to nie powinno stanowić problemu.

Co do czasu dostawy, nie poinformowano mnie, ile paczka będzie iść, ale za to mają 48 godzin na wysłanie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends