w

Nowe umiejętności Aurelion Sola, nowe postacie, przedsezon 2023 w LoLu i wszystkie plany reworków

Reklama

Riot ujawnił, czego należy się spodziewać po kolejnych miesiącach w LoLu.

Reklama

Riot zgodnie z zapowiedziami pokazał wszystko, czego należy się spodziewać po League of Legends. Na oficjalnych kanałach dodano specjalny materiał z przedstawieniem wszystkich nowości.

Co się tam znajduje?

  • Reworki (mniejsze aktualizacje dostaną Neeko i Syndra),
  • nowe postacie,
  • nowe umiejętności Aurelion Sola,
  • informacje o przedsezonie 2023 i planowanych zmianach.

Tych kwestii jest naprawdę sporo, więc warto prześledzić wszystko. Oczywiście ludzi najbardziej będzie interesować kwestia bohaterów i Aurelion Sola, więc Aurelion na swoim „Q” będzie mógł ziać ogniem, natomiast przy „W” latać. Bohater dostanie możliwość używania tych dwóch skilli jednocześnie.

Video

Pierwszą nową postacią ma być „obrońca górnej alei”. Była już o nim mowa w przeszłości, więc nie jest to jakieś niesamowite zaskoczenie. K’Sante i szczegóły o nim:

Video

Nowy Darkin i szczegóły:

Video

Z innych informacji, które można przywołać – Ahri przechodzi aktualizację wizualną. Postać nie zmieni się jakoś diametralnie, ale ma pasować do obecnych standardów League of Legends:

Video

Przedsezon 2023 będzie skupiony na dżungli, ale także wizji i komunikacji. Zaktualizowane mają zostać między innymi pingi, kwestia dzielenia się buffami z potworów, stawianie pingów.

Cały materiał od Riotu dostępny jest poniżej. Ma kilkanaście minut, ale dla ciekawych to nic trudnego.

Video

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends