w

Nowe utwory K/DA nadchodzą! Wyciekły nazwy piosenek

RIOT GAMES

Wygląda na to, że Riot ma w planach powtórzenie występu K/DA podczas Mistrzostw Świata.


Wycieki w świecie gier komputerowych to coś zupełnie normalnego, gracze zauważyli, że jedna ze stron zaktualizowała informacje o piosenkach zespołu K/DA.

Może to świadczyć o tym, że nadchodzą nowe utwory, które usłyszymy na Worldsach.

Nowe piosenki K/DA

Wyciekły nazwy nowych piosenek, które pojawiły się na stronie Genius. Trudno powiedzieć, czy było to planowane i czy ktokolwiek miał je zobaczyć.

Jak widzicie, mamy tutaj utwór „Gold” oraz „GAME/OVER„. Wchodząc do nich nie widzimy jednak żadnych dodatkowych szczegółów. Strona wyrzuca po prostu informacje, że napisy będą dostępne dopiero po wypuszczeniu piosenek. Wikipedia zaczęła podawać podobne informacje, dzięki temu wiemy, że za GAME/OVERR są odpowiedzialni Ali Tamposi (Havana, Señorita, IDOL, Let Me Love You, etc.), Madison Beer i Harloe.

K/DA swój debiut miało w listopadzie 2018 roku. Wtedy dokładnie 3 listopada wyszedł utwór „POP/STARS”, który szybko stał się hitem. Na Youtube obecnie obejrzało go ponad 260 milionów osób.

RIOT GAMES

Bardzo możliwe, że Riot zdecydował się na stworzenie nowych utworów w tym roku, biorąc pod uwagę te wyświetlenia i popularność grupy.

W zeszłym roku, K/DA zostało ujawnione podczas ceremonii finałów Mistrzostw Świata. Nie wiadomo, czy Riot ma takie same plany w tym roku, ale jak najbardziej jest to możliwe.

Nowy występ Akali w 2019 roku

Warto wspomnieć o tym, że Akali niedawno otrzymała zupełnie nowy występ podczas finałów LPL. Animacje wyglądają znacznie lepiej, niż te z 2018 roku.

Wygląda na to, że Riot rzeczywiście zadbał o tę technologię i przygotował coś na Worlds 2019.

Kiedy nowe utwory?

Najbardziej sensowna opcja zakłada wypuszczenie nowych piosenek, lub albumu na Mistrzostwach Świata 2019. Według Wikipedii, premiery utworów mają się odbyć w październiku 2019.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends